Wygraj poradnik dla Geeka!

Ruszamy z kolejnym konkursem przygotowanym we współpracy z Wydawnictwem Helion. Tym razem chętnie rozdamy 3 egzemplarze książki „Geek w świecie korporacji – Podręcznik kariery programisty”.

Geek w świecie korporacji

Chcesz przygarnąć jedną z nagród? Wystarczy, że wymyślisz własną kontynuację podanego niżej zdania i umieścisz w komentarzu pod tym wpisem.

„W UMYŚLE GEEKA ŚWIAT JEST JAK…”

Twoja odpowiedź może mieć dowolną długość.

Wygrywają 3 odpowiedzi, które subiektywne jury MegiTeam uzna za najbardziej kreatywne, zabawne lub zaskakujące. Wyniki podamy w piątek (7 czerwca) o godzinie 14.00.

powodzenia!

Zespół MegiTeam

O książce

„Zabawnie napisany podręcznik o robieniu poważnej kariery w świecie IT”

Wykorzystaj swoją niesamowitą wiedzę, okiełznaj nieprzewidywalne momenty w karierze i osiągnij sukces w świecie IT!

·         Jak zaplanować i realizować optymalną dla siebie ścieżkę rozwoju?

·         Jak negocjować korzystne warunki swojej pracy i płacy?

·         Jak współpracować z ludźmi o różnych typach osobowości?

W umyśle geeka świat jest jak komputer - możliwy do zrozumienia i poznania oraz skończony. Życie jak każdy system da się opanować, wymaga to tylko odpowiedniej ilości czasu i wysiłku. Można zgłębić jego budowę i zrozumieć obowiązujące w nim reguły, a także otrzymać odpowiedź, co i jak należy robić, żeby odnieść pożądany sukces. Jednak choć w komputerze dołożenie dodatkowej pamięci zawsze w spodziewany sposób przyspiesza określone działania, tak w pełnym usterek życiu niestety nie zawsze się to sprawdza… Jak zatem zrobić karierę w świecie pełnym sytuacji niezgodnych z regułami, niemożliwych do zdefiniowania, niepasujących do struktury systemu, gdzie najczęstszym źródłem błędów okazują się ludzie, których nijak nie da się naprawić?!

O Autorze

amerykański bloger Micheal Lopp (http://www.randsinrepose.com/) — geek z doświadczeniem w pracy dla takich firm, jak Apple, Netscape, Borland czy Symantec.

3 czerwca 2013blog comments powered by Disqus