Bug się rodzi, kod truchleje? Kolejny prezent od MegiTeam!

Na Święta – święty spokój dla developerów i startupowców, czyli aż 3 miesiące profesjonalnego monitoringu aplikacji za darmo! Nasi klienci i sympatycy - wszyscy ludzie dobrej woli – pod choinką znajdą wart 297 $ pakiet w partnerskim serwisie appenlight.com!

AppEnlight (dawniej Errormator) to narzędzie monitorujące, które sprawdziliśmy na własnej skórze i gorąco polecamy. Jego zadaniem jest zbieranie informacji skutecznie wspierających optymalizację wydajnościwą i raportowanie błędów występujących w środowiskach produkcyjnych aplikacji.

AppEnlight przekazuje dowolnego typu informacje z aplikacji za pomocą standardowego modułu logowania. Widzi zależności tych informacji z raportami błędów i wolnych wywołań. A co najważniejsze zaoszczędza dziesiątki godzin, które developerzy spędzają na przeglądaniu logów i wykresów monitoringu w poszukiwaniu nietypowych błędów. Energia, czas pracy i skupienie mogą być skierowane na inne sprawy niż żmudne (i nudne) debugowanie. Nowe funkcjonalności rozwijane są szybciej, a ich wprowadzanie na produkcję staje się o wiele łatwiejsze.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie. Polecamy także film będący nagraniem prezentacji AppEnlight z konferencji PyCon PL 2013.

Są pytania? Są odpowiedzi!

1. Jakie frameworki oraz języki wspierane są przez App Enlight?

Oficjalny klient jest dostępny w językach Python oraz Javascript. Wspiera wszystkie zgodne z WSGI frameworki – włączając w to: Django, Flask, Pyramid, Pylons.

2. Jak długo trwa instalacja?

Zwykle nie przekracza 5 minut. W Django ogranicza się do dodania 3 linijek kodu w settings.py:

import appenlight_client.client as e_client 
APPENLIGHT = e_client.get_config({'appenlight.api_key':'YOUR_PRIVATE_KEY'})

oraz dodania w do middlewares:

MIDDLEWARE_CLASSES = ( 'appenlight_client.django_middleware.AppenlightMiddleware', 'django.middleware.common.CommonMiddleware', … 

3. Co jeśli nie korzystam z Pythona lub JS?

Nie ma problemu - społeczność również stworzyła inne nieoficjalne klienty dla PHP, NodeJS i Ruby w oparciu o publiczną dokumentację API App Enlight.

4. Jak odebrać darmowy pakiet STARTUP?

* odwieź zakładkę z pakietami AppEnlight

* wybierz pakiet STARTUP

* zaloguj się z pomocą e-maila, Google +, Twittera, Githuba...

* złóż zamówienie wpisując:

Promo Code: MEGITEAMSWIETA

 

Kod ważny jest do 15 stycznia 2014 roku. Uprawnia do korzystania z pełnej wersji konta STARTUP przez okres 3 miesięcy!

19 grudnia 2013blog comments powered by Disqus